Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Genel Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Hazır ofis kiralama hizmetleri vermekte olan Rittimeoffice sayesinde, artık bütçenize zarar vermeden, yüksek riskler almadan, şirket sahibi olacak, yasal bir şirket adresi üzerinden işlerinizi yürütebileceksiniz. Peki, neden insanlar ofis kiralamayı, sıfırdan bir ofis kurmaya tercih etsinler? Ne gibi bir avantajdan bahsetmek mümkün?

  • En başta bütçe konusunu açmak istiyoruz. Sıfırdan kurulacak olan bir ofis içerisinde, dekorasyondan altyapı kurulumuna, malzeme tedariklerinden yazıcı-fotokopi makinesine kadar her konu dikkate alınmalıdır, maliyet kalemi şeklinde kenarda yer almalıdır. Ve tabii ki diğer sürpriz masrafları saymıyoruz bile.
  • Her şey sizi hazır olarak bekler. Otopark dahil her konudan bir şirket sahibi gibi yararlanırsınız. 7/24 ofisinizin kapısı açıktır. Çıkar, ofisine gelirsiniz. Çantanızı almak yeterlidir.
  • Herhangi enerji masrafları, aidat masrafları gibi ek masraf talebi yoktur. Tek masraf kaydı, sözleşmedir.
  • Sözleşme bittikten sonrasında, hiçbir kayba uğramaksızın yer değiştirebilirsiniz. Bir batma söz konusu değildir.
  • Personel sayılarınızın durumuna göre ofisinizin alanında küçülme ya da büyüme yaparak esnek bir bütçe planlaması sağlarsınız.
  • Olası aksiliklerle uğraşmazsınız. Fotokopi makinesi mi arızalandı? Hemen yerinize hallediyoruz!
  • İnternet altyapısıyla ilgilenmenize gerek kalmaz. En hızlı internet kurulumunu güçlü altyapımızla birlikte sizlere ulaştırmaktayız.

Elbette, sayılabilecek olan daha farklı belli başlı avantajlar da illa ki bulunmaktadır. Daha spesifik şeyler duymak isterseniz, sorularınız varsa, sanal ofis kiralama hizmetlerine dair soru işaretlerinizi bizlere internet sitemiz üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Canlı yayında açıkladı

Erdoğan'ın hastalığını canlı yayında açıkladı Ayrıntılar Haberin Devamındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ. TELE 1 ekranlarında yayımlanan "5 boyut"ta AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı...

Baykuşlar

gerçeğe mi dayanır. Yoksa geçmişten gelen yanlış bir inanışın tezahürümüdür. Bununla ilgili sizlere aktaracağımız kıssa Baykuş hakkında daha net bir algı verecektir. Bir gün...

Boşanma böyle olur…

  Eşinden boşanan şahıs aracını süsleyip İstanbul caddelerinde tur attı. Ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün kenarına gelen şahıs, arkadaşlarıyla halay çekip kutlama yaptı. İstanbul’da yaşayan şahıs,...

Ne söylediğin değil nasıl söylediğin önemli

Padişah, bir gece rüyasında tüm dişlerinin döküldüğünü, yemek bile yiyemez hale geldiğini görür. Sıkıntı içinde uyanır. Vezirini çağırıp sarayın rüya tabircisinin hemen huzuruna getirilmesini...

Son Yorumlar