Pazar, Ekim 17, 2021
Ana Sayfa Genel Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Hazır ofis kiralama hizmetleri vermekte olan Rittimeoffice sayesinde, artık bütçenize zarar vermeden, yüksek riskler almadan, şirket sahibi olacak, yasal bir şirket adresi üzerinden işlerinizi yürütebileceksiniz. Peki, neden insanlar ofis kiralamayı, sıfırdan bir ofis kurmaya tercih etsinler? Ne gibi bir avantajdan bahsetmek mümkün?

  • En başta bütçe konusunu açmak istiyoruz. Sıfırdan kurulacak olan bir ofis içerisinde, dekorasyondan altyapı kurulumuna, malzeme tedariklerinden yazıcı-fotokopi makinesine kadar her konu dikkate alınmalıdır, maliyet kalemi şeklinde kenarda yer almalıdır. Ve tabii ki diğer sürpriz masrafları saymıyoruz bile.
  • Her şey sizi hazır olarak bekler. Otopark dahil her konudan bir şirket sahibi gibi yararlanırsınız. 7/24 ofisinizin kapısı açıktır. Çıkar, ofisine gelirsiniz. Çantanızı almak yeterlidir.
  • Herhangi enerji masrafları, aidat masrafları gibi ek masraf talebi yoktur. Tek masraf kaydı, sözleşmedir.
  • Sözleşme bittikten sonrasında, hiçbir kayba uğramaksızın yer değiştirebilirsiniz. Bir batma söz konusu değildir.
  • Personel sayılarınızın durumuna göre ofisinizin alanında küçülme ya da büyüme yaparak esnek bir bütçe planlaması sağlarsınız.
  • Olası aksiliklerle uğraşmazsınız. Fotokopi makinesi mi arızalandı? Hemen yerinize hallediyoruz!
  • İnternet altyapısıyla ilgilenmenize gerek kalmaz. En hızlı internet kurulumunu güçlü altyapımızla birlikte sizlere ulaştırmaktayız.

Elbette, sayılabilecek olan daha farklı belli başlı avantajlar da illa ki bulunmaktadır. Daha spesifik şeyler duymak isterseniz, sorularınız varsa, sanal ofis kiralama hizmetlerine dair soru işaretlerinizi bizlere internet sitemiz üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Sanatçı Haluk Levent bu kez kendisi için..

Haluk Levent bu kez kendisi için yardım istedi…!Haluk Levent bu kez kendisi için yardım istedi.Ayrıntılar Haberin Devamındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE T’IKLAYINIZ. Haluk...

Hulusi Bey Hikayesi

İlk aşka düştüklerinde Refika 17’sindeydi, Hulusi ise 27 olmuştu. 26 Kasım 1938’de evlendiler. Kadıköy’de rıhtımı gören bir sokakta, aylık 11 Liraya kiraladılar ilk evlerini....

Son hali herkesi şaşırttı

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal tesettürden çıktı. Açık fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan fenomen gelinin son paylaşımı olay oldu. İzdivaç programının fenomen gelin adayı Hanife...

Fazlası Yasaklanacak…

E’vde Üçten Fazlası Yasak Yeni Yasağı Resmen Açıkladı Evde 3’ten Fazlası Yasaklanacak… Ayrıntılar Haberin Devamındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE T’IKLAYINIZ Yeni Yasağı Resmen Açıkladı...

Son Yorumlar