Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Genel Cam Bölme Sistemleri Kurumsallığı Simgeliyor

Cam Bölme Sistemleri Kurumsallığı Simgeliyor

Ofislere yapılacak küçük tasarımlar ile büyük bir seçkinlik sağlamak artık çok kolay. çağrı inşaat olarak uzun yıllardır profesyonel ve göz dolduran tasarımlarımızla hep seçkin işlere imza attık. Şimdi de bu seçkinliği sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kurumsallaşma

Son zamanlarda sözünü sıkça ettiğimiz bu kavram, iş yerlerinin yaptığı özgün ve başarılı çalışmalara imza atması ile onu yöneten kişilerden bağımsız bir biçimde adından söz ettirmesidir. Bir başka ifade ile bir marka haline gelmesidir. Bir marka haline gelmek için sadece yapılan işler yeterli değildir. Bir firma her alanda saygın ve seçkin olmalıdır. Hal böyleyken bu iş yerinin faaliyetlerini yürüttüğü ofisin dizaynı da, es geçilemeyecek derecede büyük önem taşır.

Dünyanın Saygın Ofisleri

Bugün hem ülkemizde hem de dünyada isim yapmış başarılı firmaların ofis tasarımlarına bir göz atalım. Bu ofisler son derece çarpıcı dekore edilmenin yanı sıra, aydınlık ve ferah bir görünüme sahiptir. Bu mekanların çalışanlarını incelediğimizde ise, yüzlerinde hep canlı ve dinamik bir ifade vardır. İşte bunu sağlamak aslında çok da zor değil. Her şey ofisleri doğru biçimde dizayn etmekten geçiyor. Eğer bunu başarabilirseniz, çalışanlarınız daha kaliteli bir ortamda, kendilerini yeni fikirler üretmeye hazır hissedecektir. Aksi takdirde karanlık, kasvetli, kalabalık ve gürültülü bir ofis ortamında, eğer işleriniz çok da yolunda gitmiyorsa bunda çalışanlarınızı suçlayamazsınız. Çünkü başarılı fikirler, seçkin ortamlarda yaratılırlar.

Ofis Tasarımında Camın Önemi

Cam saydam bir maddedir. Takıldığı mekanlarda ışığın yansımasını sağlayacağı gibi, aynı zamanda bu mekanı paylaşan insanlar üzerinde de olumlu etkileri vardır. Örneğin: Dışarıda bardaktan boşanırcasına yağmurun yağdığı ve etrafın adeta gece vaktiymiş gibi karardığı, kasvetli bir kış öğleden sonrasını düşünün. Üstelik ofisinizde kullandığınız mobilyalar ve tasarım son derece ağır bir görünüm sergiliyor. Tavandan yanan ışıklar da son derece cılız. Böyle bir ortamda çalışanlarınızın uykusunun gelmesi doğal değil mi? Hatta itiraf edin ki, sizin de uykunuz gelmiyor değil… Halbuki ofisinizde bu ağır görünüm yerine camı seçerek ofisinizi bölüp, çalışanlarınıza ufak ama keyifli çalışma alanları yaratsaydınız şu anda gözleri kapanarak saate bakıp, mesainin bitmesini beklemek yerine daha aktif biçimde çalışıyor olacaklardı. Unutmayın, cam bölmeler mekanları aydınlatır. Aydınlık mekanlarda da dinamizm vardır.

Mekanların Ruhu

Dünya çapında psikologlar tarafından yapılan araştırmalar bizlere gösteriyor ki, ofis tasarımına önem veren firmaların çalışanları, çok daha etkin çalışmalara imza atıyorlar. Üstelik bu firmalar kurumsal alanlarda büyük başarılarıyla konuşuluyorlar.

Kurumsallaşmak ve bir marka olmak elbette sizin güçlü çalışmalarınızın eserdir. Ancak bu gücü görsellikle de desteklemeli, büyük beklentilerinizin olduğu ofislere hak ettikleri özeni göstermelisiniz. Bu sayede ofisiniz farklı bir ruha bürünecek ve bu ruh size başarıyı sunacaktır. Mükemmel cam tasarımlarımız hakkında bizden fikir almak için www.cagriinsaat.com.tr hizmetinizdedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Medikal Mikro Kaynak Kullanımı

Mikro kaynak saç ürünleri içerisinde medikal ürünler, bambaşka bir kullanım sahasına aittirler. Dahası, medikal amaçlarla üretilmiş olan peruk ve diğer ürünlerin hepsi, standart kullanım...

Ne Kadar Sürede E-Ticaret Sitesi Sahibi Olabilirim?

İnternet üzerinden kurumsal bir kimlik sahibi olarak ürün satmak isteyen çok sayıda kişiden sorular almaktayız. En çok sorulan sorular arasında bir e-ticaret sitesi sahibi...

Cam Bölme Sistemleri Kurumsallığı Simgeliyor

Ofislere yapılacak küçük tasarımlar ile büyük bir seçkinlik sağlamak artık çok kolay. çağrı inşaat olarak uzun yıllardır profesyonel ve göz dolduran tasarımlarımızla hep seçkin...

Güzelbahçe Viessmann Kombi Servisi

Güzelbahçe Viessmann Kombi Servisi olarak firmamız müşterilerimizi düşünen avantajlı fiyatlarımızla ve profesyonel hizmetiyle her türlü kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı ve kombi kurulumu...

Son Yorumlar